a

Facebook

Twitter

کلیه حقوق برای تارنمای گروه حقوقی برهان.
محفوظ است.

8:00 - 20:00

ساعات کار ما شنبه - پنجشنبه

09169090702

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
منو
 

فاوت بین اطلاعات حقوقی و مشاوره حقوقی چیست؟

استانداردهای اخلاقی و اخلاقی بالا.
موسسه حقوقی برهان اکسین اروند > دعاوی سخت و سنگین  > فاوت بین اطلاعات حقوقی و مشاوره حقوقی چیست؟

فاوت بین اطلاعات حقوقی و مشاوره حقوقی چیست؟

a

حفاظت از منافع، کسب و کار، اموال و حقوق شما

مشاوره حقوقی زمانی انجام می شود که شما اطلاعات خاصی در مورد مشکل قانونی خود ارائه می کنید. فقط وکلا می توانند به مشاوره حقوقی پاسخ دهند. اگر با یک مسئله حقوق خانوادگی درگیر هستید بهتر است با یک وکیل قانون خانواده صحبت کنید. انواع مختلفی از قانون وجود دارد. در صورتی که می خواهید با قوانین آشنا شوید به سایت وکلای عدل مراجعه کنید.

اطلاعات حقوقی ، اطلاعات عمومی در مورد قانون و یا پرونده دادگاه است. اطلاعات حقوقی می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • چگونگی حل منازعه بدون رفتن به دادگاه (برای مثال، استفاده از واسطه)
  • راه های مختلف برای شروع یک پرونده دادگاه
  • چگونه یک وکیل را پیدا کنید.
  • شرایط قانونی چه معنی دارد

کارکنان دادگاه و دیگر ارائه دهندگان اطلاعات حقوقی می توانند این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند. به طور کلی فقط یک وکیل خوب می تواند به شما بگوید شما در چه وضعیتی هستید ، چه درخواستی از دادگاه باید داشته باشید یا چه صحبت هایی باید در دادگاه گفته شود.

چرا به مشاور حقوقی نیاز دارم؟

شما می توانید در بسیاری از موارد مانند مشکل قانونی خانواده بدون داشتن وکیل در دادگاه شرکت کنید، اما همیشه توصیه می شود حداقل یک بار مشاوره حقوقی انجام دهید.

روند دادرسی در زندگی واقعی بسیار متفاوت است. اکثر مردم از قانون و چگونگی ارائه پرونده در دادگاه مطلع نیستند. قوانین بسیاری نیز در دادگاه وجود دارد، از جمله قواعد در مورد اینکه چه مدرکی توسط دادگاه پذیرفته می شود، و چه مدرکی قابل پذیرش نیست.

اگر کار اشتباهی انجام دهید، می تواند عواقب جدی برای شما داشته باشد. به عنوان مثال، اگر درخواست اشتباه پر کرده باشید یا نتوانستید اطلاعات مهمی را در دادگاه ذکر کنید، می تواند روی نتیجه پرونده شما تاثیر گذار باشد.

حتی اگر قصد ندارید به دادگاه مراجعه کنید مشاوره حقوقی انجام دهید. به عنوان مثال، اگر بدون موافقت قانونی موافقت نامه تفکیک را امضا کنید، ممکن است حقوق خود را از دست بدهید. یک وکیل می تواند حقوق و مسئولیت های قانونی را به شما توضیح دهد و در رابطه با امضای اسناد قانونی مهم مانند یک توافق اولیه، قرارداد مشترک یا توافق جداگانه و یا معاهدۀ غیرقابل قبول راهنمایی کند.

همانطور که کسب و کار مشتریان ما بیشتر و پیچیده تر می شود، این نیاز به درک مفیدی از محیط کسب و کار جهانی دارد.

مثال خصوصی حقوق بین الملل

ک وکیل خوب چه کار می کند؟

وکلای حرفه ای هستند که مشاوره حقوقی ارائه می دهند. وکلا واجد شرایط هستند تا به طور خاص به شما بگویند در چه وضعیتی هستید و چه کاری باید انجام دهید و اینکه چه درخواستی از دادگاه داشته باشید. آنها می توانند در دادگاه همراه با شما یا به وکالت از شما به تنهایی ظاهر شوند و از طرف شما صحبت کنند. وکلا می توانند مدارک دادگاه را تکمیل و ثبت کنند.

یک وکیل مشاوره حقوقی را بر اساس اطلاعاتی که به آنها داده اید به شما ارائه می دهد، بنابراین تمام مسائل را به وکیل بگویید تا در مورد وضعیت شما توضیح دهد. یک وکیل خوب مشاوره ای را که به نفع شماست، به شما ارائه می دهد، حتی اگر چیزی که میخواهید بشنوید نباشد.

a

یک وکیل براساس دستورالعمل هایی که به آنها داده اید عمل خواهد کرد، تا زمانی که این دستورالعمل ها به نفع شما و اخلاقی باشند. اگر شما از آنها بخواهید که به شیوه ای غیر اخلاقی عمل کنند ممکن است وکالت شما را قبول نکند ، وکلا یک اخلاق حرفه ای دارند که باید آن دنبال کنند. انتظار نداشته باشید وکیل خود را به مخالفت با کارکنان دادگاه ، طرف دیگر یا قاضی مجاب کنید.

بدون ديگاه

ارسال نظر

Open chat